ZUTLighting – Jesteśmy elastycznym i ambitnym zespołem specjalistów z obszarów sprzedaży oświetlenia, projektowania oraz instalacji inteligentnych rozwiązań. W skład zespołu wchodzą doświadczeni managerowie sprzedaży, projektanci oświetlenia, inżynier konstruktor, designer, instalatorzy i elektrycy. Współpracujemy również z architektami, projektantami i wykonawcą.

Wprowadzamy na rynek nowoczesne rozwiązania z obszaru inteligentnego oświetlenia oraz technologii smart.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie w profesjonalny sposób procesując wszystkie projekty, tak by klient na każdym etapie dostał konkretny
feedback. Jesteśmy nastawieni na innowacyjność i efektywność naszych rozwiązań, które mają podnosić komfort życia naszych klientów. W oparciu o
wizję klienta kierujemy się przede wszystkim praktycznymi korzyściami jakie nasi partnerzy uzyskują we współpracy z nami. Zależy nam na partnerskiej i
długofalowej współpracy z naszymi klientami.

Profile LED

Profile aluminiowe LED to doskonały produkt o wszechstronnym zastosowaniu. W połączeniu z taśmą LED lub modułami LED dają możliwość zbudowania funkcjonalnej, eleganckiej instalacji oświetleniowej mającej zastosowanie w wystroju wnętrz, meblarstwie czy oświetleniu zewnętrznym. Zapewniają ochronę zamontowanej w nim taśmę LED oraz pełnią funkcję radiatora, odprowadzając ciepło do podłoża co wpływa na jej długowieczność.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment Profili LED:

  • wpuszczane 
  • nawierzchniowe 
  • schodowe 
  • kątowe 
  • narożne

Taśmy LED

Taśmy LED poprzez niewielką szerokość i zastosowanie w nich dwustronnej taśmy 3M wpływającej na wyjątkowo prosty montaż to jeden z najpopularniejszych produktów oświetlenia liniowego LED. Taśmy LED występują w wielu wariantach kolorystycznych, różnią się rodzajem zastosowanych diod, gęstością ich rozłożenia  oraz grubością podłoża, która odpowiada w dużym stopniu za jakość jej wykonania i żywotność. Oferujemy taśmy o różnym stopniu ochrony IP w barwach: MONO (jednokolorowej), CCT ( ze zmienną temperaturą barwową), RGB (wielokolorowe), RGBW ( RGB + jednokolorowe), RGB+CCT ( RGB + zmienna temperatura barwowa). W naszej ofercie znajdą Państwo taśmy LED, które mają zastosowanie jako oświetlenie dekoracyjne oraz takie, które są wykorzystywane jako profesjonalne oświetlenie główne. 

Zasilacze do LED

 Podstawowym zadaniem zasilacza to zmiana napięcia przemiennego  z sieci energetycznej na napięcie stałe, którym są zasilane urządzenia LED ( w przypadku taśm LED to 12V oraz 24V). Szeroki zakres naszej oferty umożliwia dobór zasilacza pod względem: mocy, napięcia, wielkości, rodzaju obudowy, stopnia ochrony IP oraz otoczenia w jakim mają być zamontowane. W naszej ofercie znajdą Państwo zasilacze: modułowe i montażowe stałonapięciowe, adaptery/wtyczkowe oraz dedykowane do montażu na szynie DIN. Produkty, które oferujemy charakteryzują się najwyższą jakością zastosowanych komponentów i wyposażone są w szereg zabezpieczeń co gwarantuje stabilną, niezawodną i bezpieczną pracę. 

Sterowniki i ściemniacze

 Posiadamy szeroki asortyment sterowników, ściemniaczy i kontrolerów  dzięki którym mamy  zdalną kontrolę nad oświetleniem LED.  Najczęściej stosowane są do taśm LED i pozwalają m.in. na zmianę barwy i modyfikację strumienia świetlnego a dzięki możliwości ustawienia własnych programów szybko stworzymy niepowtarzalną i efektowną wizualizację świetlną. Produkty w naszej ofercie są sterowane manualnie, za pomocą pilota lub panelu naściennego. Przeznaczone zarówno do taśm RGB jak i MONO o napięciu 12V i 24V.

Moduły LED

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę modułów LED w różnych barwach o zróżnicowanym koncie świecenia, w wielu wariantach diod i soczewek. Moduły LED są kierowane głownie do branży producentów reklam. Idealnie nadają się do podświetlenia znaków i liter przestrzennych, banerów i kasetonów reklamowych. Znajdują również swoje zastosowanie przy produkcji mebli czy oświetleniu ekspozycji sklepowych.

Neon Flex

 Neon Flex to innowacyjny system oświetlenia LED. Dzięki wytrzymałej strukturze nadaje się do zastosowania na zewnątrz. Jego giętka, silikonowa konstrukcja oraz jednolita barwa światła, sprawia, że Neon Flex stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnych neonów, taśm LED, czy lamp zewnętrznych. Jest niezastąpiony przy tworzeniu wzorów, napisów i logotypów.
W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę kolorów , zróżnicowane rozmiary, różne stopnie ochrony IP, Neon flex bez zidentyfikowanej sekcji cięcia czy sterowane za pomocą sterownika Bluetooth.

CONSULTING

Wykorzystując wieloletnie doświadczenie naszych pracowników w branży LED oraz IT profesjonalnie doradzamy klientom
jakie produkty z obszaru oświetlenia, inteligentnych sterowników oraz innych komponentów elektrotechnicznych warto
wybierać. Konsultujemy z naszymi partnerami projekty zarówno w prywatnych nieruchomościach jak i budynkach
komercyjnych. Chętnie doradzimy jaki rodzaj oświetlenia wybrać, by oszczędzić jak najwięcej energii, a jednocześnie
umożliwić efektywne i zdrowe oświetlenie. Poza tym bazując na naszej ciągle rozwijanej wiedzy w zakresie IT możemy
pomóc Państwu zoptymalizować inteligentne sterowanie w domu, sklepie czy też biurowcu.

PROJEKTOWANIE

Nasi projektanci oświetlenia oraz designerzy są w stanie wykonać najbardziej wymagający projekt. Prowadzimy również kompleksową obsługę inwestycji w zakresie dostaw oświetlenia, połączoną z fachowym doradztwem w dziedzinie techniki świetlnej. Korzystamy z nowoczesnych technik komputerowych bazując na programach takich jak Dialux, Relux i CAD. Czekamy na impuls inspiracji od naszych klientów, by na podstawie ich pomysłów w elastyczny sposób współtworzyć z nimi wyjątkowe rozwiązania.

SPRZEDAŻ

Nasze rozbudowane portfolio pozwoli każdemu wyszukać dla siebie coś interesującego. Posiadamy w naszej ofercie:
różnorodne lampy z zakresu oświetlenia dekoracyjnego, komercyjnego, przemysłowego i specjalistycznego, inteligentne sterowniki i komponenty elektrotechniczne. Stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość naszych produktów
i sprawdzonych dostawców gł. z Europy. Poprzez wyselekcjonowane portfolio i partnerską współpracę z naszymi dostawcami umożliwiamy naszym klientom szeroki wybór wysokiej jakości produktów w przystępnych cenach. Bardzo istotnym aspektem jest dla nas wysoki poziom obsługi klientów. Chcemy, by każdy z naszych partnerów odczuwał wsparcie podczas każdego etapu procesu sprzedaży, aby finalnym efektem była obopólna symbioza i długofalowa współpraca.

INSTALACJA

Podczas finalizacji tworzonych przez nas projektów stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm oraz terminowość. Nasi
fachowcy z pełnym entuzjazmem podejmą się ambitnych wyzwań. Realizujemy projekty na terenie całej Polski i Europy.

Zainteresowany współpracą?

ZUT Industrial Sp. z o.o.

Adres korespondencyjny:

ul. Szeligowska 75a
01-320 Warszawa

Adres siedziby:

ul. Kopernika 5a/49
15-377 Białystok

NIP: PL5423439102
REGON: 389879309
KRS: 0000920371

+48 516 327 247
piotr.holyst@zutindustrial.pl

Wyślij swoje CV na biuro@zutindustrial.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883)”

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. Za wszystkie przesłane, dziękujemy

Klikając „wyślij” oświadczam, że wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie numer telefonu oraz adres e-mail informacji handlowych przez ZUT.